🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale















Oakley 9100 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Oakley |
| Model | OA9100 |
| Color | Black Ink (01), Matte Black (09), Grey Ink (10), Matte Brown Tortoise (18), Matte Grey Smoke (02) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Temple Length | 134 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $26.86
Original: $76.75
-65%Oakley 9100 Sunglass—
$76.75
$26.86Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Oakley |
| Model | OA9100 |
| Color | Black Ink (01), Matte Black (09), Grey Ink (10), Matte Brown Tortoise (18), Matte Grey Smoke (02) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Temple Length | 134 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |






















