🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Oakley 9231 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Oakley |
| Model | OA9231 |
| Color | Transparent (07) |
| Shape |
Rectangle |
| Material | Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 61 mm |
| Temple Length | 129 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$30.39
Original: $86.83
-65%Oakley 9231 Sunglass—
$86.83
$30.39Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Oakley |
| Model | OA9231 |
| Color | Transparent (07) |
| Shape |
Rectangle |
| Material | Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 61 mm |
| Temple Length | 129 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |






















