🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale























Oakley 9448 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Oakley |
| Model | OA9448 |
| Color |
Tortoise (26), Transparent (29), Matte Black (06),Prizm Black (33), Black (38), Polished Rootbeer (02), Polished Black (01) |
| Shape |
Rectangle |
| Material |
Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm, 60 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 140 mm, 142 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $22.52
Original: $64.34
-65%Oakley 9448 Sunglass—
$64.34
$22.52Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Oakley |
| Model | OA9448 |
| Color |
Tortoise (26), Transparent (29), Matte Black (06),Prizm Black (33), Black (38), Polished Rootbeer (02), Polished Black (01) |
| Shape |
Rectangle |
| Material |
Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm, 60 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 140 mm, 142 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |






















