🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Oakley 9482 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Oakley |
| Model | OA9482 |
| Color | Satin Black (02), Satin Grey Smoke (04) |
| Shape | Square |
| Material | Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Temple Length | 139 mm |
| Bridge Width | 14 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $29.85
Original: $85.28
-65%Oakley 9482 Sunglass—
$85.28
$29.85Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Oakley |
| Model | OA9482 |
| Color | Satin Black (02), Satin Grey Smoke (04) |
| Shape | Square |
| Material | Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Temple Length | 139 mm |
| Bridge Width | 14 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |






















