🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Oakley 9374 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Oakley |
| Model | OA9374 |
| Color | Black (53) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 63 mm |
| Temple Length | 138 mm |
| Bridge Width | 10 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$24.96
Original: $71.31
-65%Oakley 9374 Sunglass—
$71.31
$24.96Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Oakley |
| Model | OA9374 |
| Color | Black (53) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 63 mm |
| Temple Length | 138 mm |
| Bridge Width | 10 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























