š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale


MOIST 1 DAY MULTIFOCAL
Power to be taken post checkout
- Daily Disposable Lens
- 30 Pieces Pack
Power Range
- Spherical :Ā +6.00 to -9.00
- Addition : Low, High
@@@
| Product | Contact Lenses |
| Manufacturer | Johnson & Johnson |
| Brand | Moist |
| Disposability | Daily Disposable |
| Diameter | 14.2mm |
| Base Curve | Ā 8.6 mm |
| Water Content | Ā 58% |
| Material | Ā Etafilcon A |
| Packaging | Ā 30 Pieces Lens per box |
| Share your Power | Ā Whatsapp Your Prescription @ 9007787761 or mail us at [email protected] |
Select Select Quantity
From $11.17
Original: $31.91
-65%MOIST 1 DAY MULTIFOCALā
$31.91
$11.17Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Power to be taken post checkout
- Daily Disposable Lens
- 30 Pieces Pack
Power Range
- Spherical :Ā +6.00 to -9.00
- Addition : Low, High
@@@
| Product | Contact Lenses |
| Manufacturer | Johnson & Johnson |
| Brand | Moist |
| Disposability | Daily Disposable |
| Diameter | 14.2mm |
| Base Curve | Ā 8.6 mm |
| Water Content | Ā 58% |
| Material | Ā Etafilcon A |
| Packaging | Ā 30 Pieces Lens per box |
| Share your Power | Ā Whatsapp Your Prescription @ 9007787761 or mail us at [email protected] |



















