🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Maybach The Rebel II Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Maybach |
| Model | The Rebel II |
| Color | Tortoise (MG-AA) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 54 mm |
| Bridge Width | Â 28 mm |
| Temple Length | 148 mm |
| Country of Origin | Germany |
| Manufactured at | Germany |
| Imported by | Etnernity Lifestyles Pvt. Ltd |
$604.42
Original: $1,726.91
-65%Maybach The Rebel II Sunglass—
$1,726.91
$604.42Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Maybach |
| Model | The Rebel II |
| Color | Tortoise (MG-AA) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 54 mm |
| Bridge Width | Â 28 mm |
| Temple Length | 148 mm |
| Country of Origin | Germany |
| Manufactured at | Germany |
| Imported by | Etnernity Lifestyles Pvt. Ltd |
























