🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




T Henri Astro 9/149 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â T Henri |
| Model No | Â Astro 9/149 |
| Color | Â Trefoil (Green) AAT |
| Shape |
 Rectangle |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 54 mm |
| Temple Length | Â 149 mm |
| Bridge Width | Â 22 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured At | T Henri G Design LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |
$2,432.17
T Henri Astro 9/149 Sunglass—
$2,432.17
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â T Henri |
| Model No | Â Astro 9/149 |
| Color | Â Trefoil (Green) AAT |
| Shape |
 Rectangle |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 54 mm |
| Temple Length | Â 149 mm |
| Bridge Width | Â 22 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured At | T Henri G Design LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |






















