š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



T Henri Speedtail Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | T Henri |
| Model | Speedtail |
| Color | Navy Blue (SPCW2 4/149) |
| Shape | Clubmaster |
| Material | Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 50 mm |
| Bridge Width | Ā 21 mm |
| Temple Length | 146 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured At | T Henri G Design LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |
$398.98
Original: $1,139.93
-65%T Henri Speedtail Sunglassā
$1,139.93
$398.98Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | T Henri |
| Model | Speedtail |
| Color | Navy Blue (SPCW2 4/149) |
| Shape | Clubmaster |
| Material | Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 50 mm |
| Bridge Width | Ā 21 mm |
| Temple Length | 146 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured At | T Henri G Design LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |






















