🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



T Henri Mega Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | T Henri |
| Model | Mega |
| Color | MAT2 Blue (38/149) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 60 mm |
| Bridge Width | Â 17 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured At | T Henri G Design LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |
$875.41
Original: $2,501.18
-65%T Henri Mega Sunglass—
$2,501.18
$875.41Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | T Henri |
| Model | Mega |
| Color | MAT2 Blue (38/149) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 60 mm |
| Bridge Width | Â 17 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured At | T Henri G Design LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |






















