š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



T Henri Longtail Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | T Henri |
| Model | Longtail |
| Color | Golden Blue (LML003) |
| Shape | RectangleĀ |
| Material | Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 54 mm |
| Bridge Width | Ā 16 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured At | T Henri G Design LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |
$516.42
Original: $1,475.48
-65%T Henri Longtail Sunglassā
$1,475.48
$516.42Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | T Henri |
| Model | Longtail |
| Color | Golden Blue (LML003) |
| Shape | RectangleĀ |
| Material | Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 54 mm |
| Bridge Width | Ā 16 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured At | T Henri G Design LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |






















