š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Tom Ford 497 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Tom Ford |
| Model No | Ā FT497 |
| Color |
Ā GoldĀ (28Z) |
| Shape | Ā Pilot |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 60 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 14 mm |
| Manufacturing | Made In Japan |
| Country of origin | Italy |
$291.01
Tom Ford 497 Sunglassā
$291.01
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Tom Ford |
| Model No | Ā FT497 |
| Color |
Ā GoldĀ (28Z) |
| Shape | Ā Pilot |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 60 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 14 mm |
| Manufacturing | Made In Japan |
| Country of origin | Italy |






















