š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



T Henri Tuatara Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | T Henri |
| Model | Tuatara |
| Color | Transparent (TAD003) |
| Shape | Round |
| Material | Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 48 mm |
| Bridge Width | Ā 24 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured At | T Henri G Design LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |
$346.50
Original: $990.00
-65%T Henri Tuatara Sunglassā
$990.00
$346.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | T Henri |
| Model | Tuatara |
| Color | Transparent (TAD003) |
| Shape | Round |
| Material | Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 48 mm |
| Bridge Width | Ā 24 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured At | T Henri G Design LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |






















