š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Maybach The Officer I Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Maybach |
| Model | The Officer I |
| Color | Golden Black (MG/B - AB) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 62 mm |
| Bridge Width | Ā 13 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | Germany |
| Manufactured at | Germany |
| Imported by | Etnernity Lifestyles Pvt. Ltd |
$644.44
Original: $1,841.25
-65%Maybach The Officer I Sunglassā
$1,841.25
$644.44Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Maybach |
| Model | The Officer I |
| Color | Golden Black (MG/B - AB) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 62 mm |
| Bridge Width | Ā 13 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | Germany |
| Manufactured at | Germany |
| Imported by | Etnernity Lifestyles Pvt. Ltd |
























