š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Maybach The Magic I Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Maybach |
| Model | The Magic I |
| Color | Gun (PA-WDG) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 50 mm |
| Bridge Width | Ā 17 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country of Origin | Germany |
| Manufactured at | Germany |
| Imported by | Etnernity Lifestyles Pvt. Ltd |
$934.34
Original: $2,669.53
-65%Maybach The Magic I Sunglassā
$2,669.53
$934.34Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Maybach |
| Model | The Magic I |
| Color | Gun (PA-WDG) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 50 mm |
| Bridge Width | Ā 17 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country of Origin | Germany |
| Manufactured at | Germany |
| Imported by | Etnernity Lifestyles Pvt. Ltd |
























