🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Cartier 0596S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Cartier |
| Model No | CT0596S |
| Color |
GOLDEN HAVANA(002) |
| Shape | Cat Eye |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country Of Origin | FRANCE/ITALY |
| Manufactured at | Kering Eyewear Spa Italy |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt Ltd. |
$798.79
Cartier 0596S Sunglass—
$798.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Cartier |
| Model No | CT0596S |
| Color |
GOLDEN HAVANA(002) |
| Shape | Cat Eye |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country Of Origin | FRANCE/ITALY |
| Manufactured at | Kering Eyewear Spa Italy |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt Ltd. |
























