🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Cartier 0591S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Cartier |
| Model No | CT0591S |
| Color |
 GOLDEN BROWN(002) |
| Shape | Â Square |
| Material | Â Metal |
| Type | Â Rimless |
| Lens Width | Â 55 mm |
| Temple Length | Â 140 mm |
| Bridge Width | Â 19 mm |
| Country Of Origin | FRANCE/ITALY |
| Manufactured at | Kering Eyewear Spa Italy |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt Ltd. |
$844.32
Cartier 0591S Sunglass—
$844.32
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Cartier |
| Model No | CT0591S |
| Color |
 GOLDEN BROWN(002) |
| Shape | Â Square |
| Material | Â Metal |
| Type | Â Rimless |
| Lens Width | Â 55 mm |
| Temple Length | Â 140 mm |
| Bridge Width | Â 19 mm |
| Country Of Origin | FRANCE/ITALY |
| Manufactured at | Kering Eyewear Spa Italy |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt Ltd. |
























