🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale


Cartier 0466S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Cartier |
| Model No | CT0466S |
| Color |
Gold / Brown Gradient(001) |
| Shape | Square |
| Material | Metal |
| Type | Rimless |
| Lens Width | 58 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Country Of Origin | FRANCE/ITALY |
| Manufactured at | Kering Eyewear Spa Italy |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt Ltd. |
$909.50
Cartier 0466S Sunglass—
$909.50
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Cartier |
| Model No | CT0466S |
| Color |
Gold / Brown Gradient(001) |
| Shape | Square |
| Material | Metal |
| Type | Rimless |
| Lens Width | 58 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Country Of Origin | FRANCE/ITALY |
| Manufactured at | Kering Eyewear Spa Italy |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt Ltd. |
























