🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Swarovski 6011 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Swarovski |
| Model | SK6011 |
| Color | Transparent Green (3002/2), Transparent Light Brown (3003LA) |
| Shape | Pillow |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Width | 135 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $63.53
Original: $181.51
-65%Swarovski 6011 Sunglass—
$181.51
$63.53Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Swarovski |
| Model | SK6011 |
| Color | Transparent Green (3002/2), Transparent Light Brown (3003LA) |
| Shape | Pillow |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Width | 135 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























