š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Versace 4436U Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Versace |
| Model No | Ā VE4436U |
| Color | Ā Black (GB1/81), Transparent grey (530580) |
| Shape | Ā Pillow |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 57 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $165.99
Versace 4436U Sunglassā
$165.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Versace |
| Model No | Ā VE4436U |
| Color | Ā Black (GB1/81), Transparent grey (530580) |
| Shape | Ā Pillow |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 57 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |






















