🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale










Prada A21S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Prada |
| Model No | Â PRA21S |
| Color |
Black (16K08Z), Radica Tortoise (17N06A),Polar Brown(16K30H) |
| Shape | Â Pillow |
| Material | Â Acetate |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 53 mm |
| Bridge Width | Â 20 mm |
| Temple Length | Â 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $102.81
Original: $293.75
-65%Prada A21S Sunglass—
$293.75
$102.81Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Prada |
| Model No | Â PRA21S |
| Color |
Black (16K08Z), Radica Tortoise (17N06A),Polar Brown(16K30H) |
| Shape | Â Pillow |
| Material | Â Acetate |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 53 mm |
| Bridge Width | Â 20 mm |
| Temple Length | Â 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |






















