🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Prada 19ZS Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Prada |
| Model No | PR19ZS |
| Colour | Tortoise (2AU6S1) |
| Shape | Pillow |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
$131.42
Original: $375.49
-65%Prada 19ZS Sunglass—
$375.49
$131.42Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Prada |
| Model No | PR19ZS |
| Colour | Tortoise (2AU6S1) |
| Shape | Pillow |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 17 mm |






















