🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Swarovski 6013 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Swarovski |
| Model | Â SK6013 |
| Color | Â Green (101730) |
| Shape | Â Pillow |
| Material | Â Acetate |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 54 mm |
| Temple Width | Â 140 mm |
| Bridge Width | Â 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
$63.80
Original: $182.28
-65%Swarovski 6013 Sunglass—
$182.28
$63.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Swarovski |
| Model | Â SK6013 |
| Color | Â Green (101730) |
| Shape | Â Pillow |
| Material | Â Acetate |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 54 mm |
| Temple Width | Â 140 mm |
| Bridge Width | Â 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |






















