š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale








Ray-Ban 4395 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Ray-Ban |
| Model | Ā RB4395 |
| Color | Ā Transparent Brown (6678T3), Black (667771) |
| Shape | Ā Pillow |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 54 mm |
| Bridge Width | Ā 21 mm |
| Temple Width | Ā 140 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details |
OUDENG ZONE,Ā GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190, |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $39.80
Original: $113.71
-65%Ray-Ban 4395 Sunglassā
$113.71
$39.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Ray-Ban |
| Model | Ā RB4395 |
| Color | Ā Transparent Brown (6678T3), Black (667771) |
| Shape | Ā Pillow |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 54 mm |
| Bridge Width | Ā 21 mm |
| Temple Width | Ā 140 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details |
OUDENG ZONE,Ā GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190, |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























