š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Ray-Ban 3796 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Ray-Ban |
| Model | Ā RB3796 |
| Color |
Ā Gold (919631) |
| Shape | Ā Pillow |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 59 mm, 62 mm |
| Bridge Width | Ā 15 mm |
| Temple Width | Ā 135 mm, 140 mm |
| Country Of Origin | INDIA |
| Manufacturing Details | RAYBAN SUN OPTICS INDIA PVT.LTD., SP 810-811, PHASE -II, RIICO INDUSTRIAL AREA, BHIWADI, RAJASTHAN-301019 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
$124.06
Ray-Ban 3796 Sunglassā
$124.06
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Ray-Ban |
| Model | Ā RB3796 |
| Color |
Ā Gold (919631) |
| Shape | Ā Pillow |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 59 mm, 62 mm |
| Bridge Width | Ā 15 mm |
| Temple Width | Ā 135 mm, 140 mm |
| Country Of Origin | INDIA |
| Manufacturing Details | RAYBAN SUN OPTICS INDIA PVT.LTD., SP 810-811, PHASE -II, RIICO INDUSTRIAL AREA, BHIWADI, RAJASTHAN-301019 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
























