🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Prada A06S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Prada |
| Model | PR A06S |
| Color | Â Black (16K08Z) |
| Shape | Â Pillow |
| Material | Â Acetate |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 50 mm |
| Bridge Width | Â 21 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
$131.42
Original: $375.49
-65%Prada A06S Sunglass—
$375.49
$131.42Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Prada |
| Model | PR A06S |
| Color | Â Black (16K08Z) |
| Shape | Â Pillow |
| Material | Â Acetate |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 50 mm |
| Bridge Width | Â 21 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
























