š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Prada 28ZS Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Prada |
| Model No | Ā PR28ZS |
| Color | Ā Sage/Honey Tortoise (14L09Z), Black (16K90A) |
| Shape | Ā Pillow |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 53 mm (L) |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 22 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $131.42
Original: $375.49
-65%Prada 28ZS Sunglassā
$375.49
$131.42Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Prada |
| Model No | Ā PR28ZS |
| Color | Ā Sage/Honey Tortoise (14L09Z), Black (16K90A) |
| Shape | Ā Pillow |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 53 mm (L) |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 22 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
























