š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale









Prada 13ZS Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Prada |
| Model No | Ā PR13ZS |
| Color | Ā Black (1AB5S0), Tortoise (2AU06B), Crystal Electric Blue (18M5SO) |
| Shape | Ā Cat Eye |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 50 mmĀ |
| Bridge Width | Ā 21 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $138.30
Original: $395.15
-65%Prada 13ZS Sunglassā
$395.15
$138.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Prada |
| Model No | Ā PR13ZS |
| Color | Ā Black (1AB5S0), Tortoise (2AU06B), Crystal Electric Blue (18M5SO) |
| Shape | Ā Cat Eye |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 50 mmĀ |
| Bridge Width | Ā 21 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
























