🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Prada 04YS Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Prada |
| Model No | Â PR04YS |
| Color | Â Black (1AB2D0) |
| Shape | Â Pillow |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 56 mm |
| Bridge Width | Â 19 mm |
| Temple Length | Â 150 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
$95.93
Original: $274.09
-65%Prada 04YS Sunglass—
$274.09
$95.93Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Prada |
| Model No | Â PR04YS |
| Color | Â Black (1AB2D0) |
| Shape | Â Pillow |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 56 mm |
| Bridge Width | Â 19 mm |
| Temple Length | Â 150 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
























