š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale








Elvis 261 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Elvis |
| Model | Ā ELS261 |
| Color | Ā Golden, Blue |
| Shape | Ā Pilot |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 58 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 14 mm |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $27.85
Elvis 261 Sunglassā
$27.85
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Elvis |
| Model | Ā ELS261 |
| Color | Ā Golden, Blue |
| Shape | Ā Pilot |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 58 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 14 mm |




















