š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale











Elvis 246 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Elvis |
| Model | Ā ELS246 |
| Color | Ā Silver, Black, Blue |
| Shape | Ā Pilot |
| Material | Ā Shell & Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 62 mm |
| Temple Length | Ā 141 mm |
| Bridge Width | Ā 12 mm |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $20.88
Elvis 246 Sunglassā
$20.88
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Elvis |
| Model | Ā ELS246 |
| Color | Ā Silver, Black, Blue |
| Shape | Ā Pilot |
| Material | Ā Shell & Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 62 mm |
| Temple Length | Ā 141 mm |
| Bridge Width | Ā 12 mm |




















