🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale








Elvis 250 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Elvis |
| Model | Â ELS250 |
| Color | Â Purple, Black |
| Shape | Â Round |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 54 mm |
| Temple Length | Â 140 mm |
| Bridge Width | Â 17 mm |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $20.88
Elvis 250 Sunglass—
$20.88
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Elvis |
| Model | Â ELS250 |
| Color | Â Purple, Black |
| Shape | Â Round |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 54 mm |
| Temple Length | Â 140 mm |
| Bridge Width | Â 17 mm |




















