🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Elvis 254 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Elvis |
| Model | Â ELS254 |
| Color | Â Black |
| Shape | Â Rectangle |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 55 mm |
| Temple Length | Â 140 mm |
| Bridge Width | Â 17 mm |
$20.09
Elvis 254 Sunglass—
$20.09
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Elvis |
| Model | Â ELS254 |
| Color | Â Black |
| Shape | Â Rectangle |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 55 mm |
| Temple Length | Â 140 mm |
| Bridge Width | Â 17 mm |




















