🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale








Elvis 259 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Elvis |
| Model | Â ELS259 |
| Color | Â Black, Red |
| Shape | Â Rectangle |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 56 mm |
| Temple Length | Â 145 mm |
| Bridge Width | Â 20 mm |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $27.85
Elvis 259 Sunglass—
$27.85
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Elvis |
| Model | Â ELS259 |
| Color | Â Black, Red |
| Shape | Â Rectangle |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 56 mm |
| Temple Length | Â 145 mm |
| Bridge Width | Â 20 mm |




















