🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Elvis 255 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Elvis |
| Model | Â ELS255 |
| Color | Â Brown |
| Shape | Â Wayfarer |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 54 mm |
| Temple Length | Â 145 mm |
| Bridge Width | Â 21 mm |
$20.88
Elvis 255 Sunglass—
$20.88
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Elvis |
| Model | Â ELS255 |
| Color | Â Brown |
| Shape | Â Wayfarer |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 54 mm |
| Temple Length | Â 145 mm |
| Bridge Width | Â 21 mm |




















