š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Balenciaga BB 0324S Sunglass
@@@
| Brand | Ā Balenciaga |
| Model No | Ā BB 0324S |
| Color | Black (002), Blue (008) |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Full frame |
| Shape | Ā Cat-eye |
| Lens Width | 55 mm |
| Frame Design | Thin |
| Lens Width | 55 mm |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $62.36
Original: $178.18
-65%Balenciaga BB 0324S Sunglassā
$178.18
$62.36Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
@@@
| Brand | Ā Balenciaga |
| Model No | Ā BB 0324S |
| Color | Black (002), Blue (008) |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Full frame |
| Shape | Ā Cat-eye |
| Lens Width | 55 mm |
| Frame Design | Thin |
| Lens Width | 55 mm |




















