š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Balenciaga 0306S Sunglass
@@@
| Brand | Ā Balenciaga |
| Model No | Ā BA0306S |
| Color |
Ā Pink (005), Black (001)Ā |
| Shape | Ā Cat Eye |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 57 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 19 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $61.38
Original: $175.38
-65%Balenciaga 0306S Sunglassā
$175.38
$61.38Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
@@@
| Brand | Ā Balenciaga |
| Model No | Ā BA0306S |
| Color |
Ā Pink (005), Black (001)Ā |
| Shape | Ā Cat Eye |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 57 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 19 mm |
| Country Of Origin | ITALY |




















