🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Balenciaga 0095S Sunglass
@@@
| Brand | Balenciaga |
| Model No | BA0095S |
| Color | Pink (017) |
| Shape | Cat Eye |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 135 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
$77.95
Original: $222.72
-65%Balenciaga 0095S Sunglass—
$222.72
$77.95Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
@@@
| Brand | Balenciaga |
| Model No | BA0095S |
| Color | Pink (017) |
| Shape | Cat Eye |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 135 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country Of Origin | ITALY |




















