🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Balenciaga 0329S Sunglass
@@@
| Brand | Balenciaga |
| Model No | BA0329S |
| Color |
Brown (004) |
| Shape | Cat Eye |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Temple Length | 135 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
$67.63
Original: $193.23
-65%Balenciaga 0329S Sunglass—
$193.23
$67.63Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
@@@
| Brand | Balenciaga |
| Model No | BA0329S |
| Color |
Brown (004) |
| Shape | Cat Eye |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Temple Length | 135 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |




















