š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Balenciaga 0294S Sunglass
@@@
| Brand | Ā Balenciaga |
| Model No | Ā BA0294S |
| Color | Ā Black (001), Tortoise (002) |
| Shape | Ā Cat Eye |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 55 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 22 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $67.63
Original: $193.23
-65%Balenciaga 0294S Sunglassā
$193.23
$67.63Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
@@@
| Brand | Ā Balenciaga |
| Model No | Ā BA0294S |
| Color | Ā Black (001), Tortoise (002) |
| Shape | Ā Cat Eye |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 55 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 22 mm |
| Country Of Origin | ITALY |




















