š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Balenciaga 0311SK Sunglass
@@@
| Brand | Ā Balenciaga |
| Model No | Ā BA0311SK |
| Color |
Ā White (003) |
| Shape | Ā Cat Eye |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 53 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 21 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
$77.95
Original: $222.72
-65%Balenciaga 0311SK Sunglassā
$222.72
$77.95Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
@@@
| Brand | Ā Balenciaga |
| Model No | Ā BA0311SK |
| Color |
Ā White (003) |
| Shape | Ā Cat Eye |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 53 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 21 mm |
| Country Of Origin | ITALY |




















