🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Versace 2264 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Versace |
| Model No | Â VE2264 |
| Color | Â Matte Gold (1002/87) |
| Shape | Â Oval |
| Material | Â Metal |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width |  56 mm |
| Temple Length | Â 140 mm |
| Bridge Width | Â 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$90.96
Original: $259.90
-65%Versace 2264 Sunglass—
$259.90
$90.96Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Versace |
| Model No | Â VE2264 |
| Color | Â Matte Gold (1002/87) |
| Shape | Â Oval |
| Material | Â Metal |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width |  56 mm |
| Temple Length | Â 140 mm |
| Bridge Width | Â 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |






















