🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Prada Linea Rossa 54ZS Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | PRADA |
| Model | PR54ZS |
| Color | Gunmetal(5AV09U) |
| Shape | Â Oval |
| Material | Â Steel |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 60 mm |
| Bridge Width | Â 17 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
$105.35
Original: $300.99
-65%Prada Linea Rossa 54ZS Sunglass—
$300.99
$105.35Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | PRADA |
| Model | PR54ZS |
| Color | Gunmetal(5AV09U) |
| Shape | Â Oval |
| Material | Â Steel |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 60 mm |
| Bridge Width | Â 17 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |






















