🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Prada 51VS Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | PRADA |
| Model | PR51VS |
| Color | Black rubber(DG05Z1) |
| Shape | Pillow |
| Material | Nylon |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 62 mm |
| Bridge Width | 14 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$106.44
Original: $304.10
-65%Prada 51VS Sunglass—
$304.10
$106.44Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | PRADA |
| Model | PR51VS |
| Color | Black rubber(DG05Z1) |
| Shape | Pillow |
| Material | Nylon |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 62 mm |
| Bridge Width | 14 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |






















