🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Prada 65ZS Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | PRADA |
| Model | PR65ZS |
| Color | Â Pale gold(ZVN70L) |
| Shape | Â Oval |
| Material | Â Metal |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 55 mm |
| Bridge Width | Â 20 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
$109.33
Original: $312.38
-65%Prada 65ZS Sunglass—
$312.38
$109.33Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | PRADA |
| Model | PR65ZS |
| Color | Â Pale gold(ZVN70L) |
| Shape | Â Oval |
| Material | Â Metal |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 55 mm |
| Bridge Width | Â 20 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |






















