🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Ray-Ban 3614N Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Ray-Ban |
| Model | Â RB3614N |
| Color | Â Brown (9144/13) |
| Shape | Â Oval |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 54 mm |
| Bridge Width | Â 18 mm |
| Temple Width | Â 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, VIAÂ VALCOZZENA, 10 32021 AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$45.23
Original: $129.23
-65%Ray-Ban 3614N Sunglass—
$129.23
$45.23Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Ray-Ban |
| Model | Â RB3614N |
| Color | Â Brown (9144/13) |
| Shape | Â Oval |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 54 mm |
| Bridge Width | Â 18 mm |
| Temple Width | Â 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, VIAÂ VALCOZZENA, 10 32021 AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |






















