🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Michael Kors 2215 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Michael Kors |
| Model | Â MK2215 |
| Color | Â Black (30058G) |
| Shape | Â Rectangle |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width |  56 mm |
| Bridge Width | Â 18 mm |
| Temple Length | Â 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
$39.08
Original: $111.66
-65%Michael Kors 2215 Sunglass—
$111.66
$39.08Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Michael Kors |
| Model | Â MK2215 |
| Color | Â Black (30058G) |
| Shape | Â Rectangle |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width |  56 mm |
| Bridge Width | Â 18 mm |
| Temple Length | Â 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
























