🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Michael Kors 1146 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Michael Kors |
| Model | MK1146 |
| Color | Shiny Light Gold (10143H) |
| Shape | Pilot |
| Material | Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 59 mm |
| Bridge Width | 13 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$129.52
Michael Kors 1146 Sunglass—
$129.52
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Michael Kors |
| Model | MK1146 |
| Color | Shiny Light Gold (10143H) |
| Shape | Pilot |
| Material | Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 59 mm |
| Bridge Width | 13 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |






















