š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale








Michael Kors 5004 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Michael Kors |
| Model | Ā MK5004 |
| Color | Ā Gold Brown |
| Shape | Ā Pilot |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 59 mm (L) |
| Temple Length | Ā 135 mm |
| Bridge Width | Ā 13 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 ;32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506; |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $84.51
Michael Kors 5004 Sunglassā
$84.51
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Michael Kors |
| Model | Ā MK5004 |
| Color | Ā Gold Brown |
| Shape | Ā Pilot |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 59 mm (L) |
| Temple Length | Ā 135 mm |
| Bridge Width | Ā 13 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 ;32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506; |






















