š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Michael Kors 2079U Sunglass
@@@
| Brand | Ā Michael Kors |
| Model | Ā MK2079U |
| Color | Ā Dark Tortoise (333313), Brown Transparent (39383B) |
| Shape |
Ā Square |
| Material |
Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 61 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 17 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $29.58
Original: $84.51
-65%Michael Kors 2079U Sunglassā
$84.51
$29.58Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
@@@
| Brand | Ā Michael Kors |
| Model | Ā MK2079U |
| Color | Ā Dark Tortoise (333313), Brown Transparent (39383B) |
| Shape |
Ā Square |
| Material |
Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 61 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 17 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |






















